قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط استفاده از سایت:

I ) استفاده از فروشگاه اینترنتی تابلومکث به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 • دقت کنید تمامی کالاهای موجود در فروشگاه بصورت چاپ رنگی یا سیاه و سفید با کیفیت بالا و در چند نوع(مات،براق و کانواس)قابل ارایه می باشد،انتخاب هرکدام از گزینه های محصول توسط کاربر بایستی به دقت انجام پذیرد و پس از سفارش کالا عودت آن به دلیل انتخاب نوع چاپ و همچنین چاپی بودن تابلوها ممکن نمی باشد.
 • خرید کالا از فروشگاه اینترنتی تابلومکث بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 • خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@tablomax.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.
 • اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شرکت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تابلومکث در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی تابلومکث مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
 • کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
 • فروشگاه اینترنتی تابلومکث هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
 • تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی تابلومکث با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
 • سایر سایت ها و لینکهایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی تابلومکث مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
 • ارتباط فروشگاه اینترنتی تابلومکث با کاربران از طریق info@tablomax.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
 • فروشگاه اینترنتی تابلومکث به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

II) شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا:

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی تابلومکث، سایت tablomax.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

 • فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی تابلومکث درج نموده است.
 • فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان تقریبی ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.
 • ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال کالا است.
 • مکان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی تابلومکث درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. درصورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
 • در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
 • خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید و پس از تحویل حق هیچگونه اعتراضی نسبت به نوع،سلامت و تعداد کالاها نخواهد داشت.

خریدار موظف است در حالت پرداخت در محل، مبلغ قابل پرداخت را هنگام تحویل کالا بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه در موعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید و ۲۰% از مبلغ کل فاکتور را به عنوان ضرر و زیان کسر نموده و مابقی را به خریدار عودت نماید.

III) شرایط حمل و تحویل کالا:

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ و تبریز از طریق پیک،پُست و تیپاکس و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه تیپاکس و پُست انجام می شود.

الف) در مراکز استان و شهرستان (بجز تهران):

 • حمل کلیه سفارشات توسط تیپاکس و پُست صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی تابلومکث هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط تیپاکس و اداره پُست ندارد.
 • برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط تیپاکس و یا اداره پُست صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: http://tipaxco.com/fa که متعلق به تیپاکس است و همچنین از سایت http://newtracking.post.ir/ که متعلق به شرکت پست است  استفاده نمائید.
 • مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد(روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)،شایان ذکر است هرگونه تأخیر در سیستم ارسال کالای تیپاکس،پست و پیک خارج از مسئولیت تابلومکث می باشد.
 • مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به تیپاکس و اداره پُست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
 • ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور تیپاکس و یا پُست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی تابلومکث هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.
 • هزینه حمل پیک و تیپاکس بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن،در محل تحویل از خریدار نقداً دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط پیک و شرکت تیپاکس و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی تابلومکث هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

ب) در محدوده تهران بزرگ و تبریز:

 • حمل کلیه سفارشات توسط پیک صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی تابلومکث هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پیک ندارد.
 • پس از حمل هر محموله توسط پیک، مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک و یا ایمیل می شود.
 • مدت زمان تحویل محموله ها دو روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 • مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط پیک و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی تابلومکث هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

IV)شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا:

الف) برگشت کالا (حق انصراف):

 • قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
 • بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت ۳ روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی تابلومکث بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک)

ب) گارانتی:

مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.

 • © مالکیت معنوی محتویات سایت فروشگاه اینترنتی تابلومکث به ثبت رسیده است و محصولات این مجموعه شامل قانون حق کپی رایت می باشد و منحصرا متعلق به سایت tablomax.com می‌باشد.
  هرگونه کپی برداری از ایده ها و محصولات ممنوع می باشد و درصورت مشاهده،بدون اخطار قبلی از مبادی قانونی اقدام خواهدشد.