درباره ما

هنر از دیرباز با انسان عجین بوده و امروزه استفاده از شاخه های متنوع هنر در زندگی راه گشایی برای مقابله با زندگی ماشینی و مشکلات روحی ناشی از آن است،بر این باوریم که محیط زندگی انسانها بدون استفاده از نمادهای هنر بسیار خشک وفاقد روح خواهد بود؛همواره انسانها برای تلطیف روح خود در میان دغدغه های زندگی امروزه نیاز به دیدن یا درک هنری مانند موسیقی،نقاشی،هنرهای تجسمی و غیره خواهند داشت،تماشای یک تابلو نقاشی موثر از یک هنرمند سرشناس حتی در زمانی کوتاه تأثیر مثبت عمیقی در حالات هر انسانی خواهدداشت،مطمئناً با کمی تأمل در محیط زندگی خود به وجود خلاًهای هنری درآن پی خواهیم برد.

امروزه گسترش تکنولوژی های مبتنی بر وب و همچنین آشنایی روزافزون کاربران اینترنت با روشهای خرید اینترنتی تأثیر بسزایی در نحوه دادوستد کالاها داشته است؛کسب و کارهای سنتی با توجه به ماهیت محدود فیزیکی و کانالهای فروش وابسته به مکان و زمان ناچار به تجدید نظر در روشهای کنونی خود خواهند بود.

گروه هنری تابلومکث با بیش از یک دهه تجربه در صنعت چاپ و گرافیک و با توجه به محدودیت های کنونی تولید وعرضه سنتی انواع تابلو نقاشی،تابلو هنری،تابلو دکوراتیو،تابلو لوکس،تابلو عکس وغیره و صرف زمان طولانی جهت دسترسی به این نوع کالا در فروشگاهها،محدودیت دسترسی به تابلو نقاشی در شهرستانها و همچنین قیمتهای بالای تابلو نقاشی( با توجه به روشهای تولید و فروش سنتی) و همچنین محدودیت تنوع در بازار فعلی تصمیم به تولید و عرضه تابلو نقاشی بصورت اینترنتی گرفته است.

متأسفانه در حال حاضر به غیر از چند تابلو نقاشی انگشت شمار از تعداد معدودی هنرمند در فروشگاهها دیده نمی شود  در صورتی که طرح ها و اثرهای بسیار زیبا متنوعی وجود دارند که کمبود وجود تابلو نقاشی آنها در محیط زندگی افراد علاقه مند به هنر به وضوح دیده می شود.تابلو مکث محلی برای مکث و تأمل افراد علاقه مند به هنر و تابلو نقاشی است.

گروه هنری تابلو مکث امیدوار است بتواند با ارائه انواع تابلو نقاشی، تابلو هنری،تابلو دکوری،تابلو لوکس،تابلو عکس،تابلو هنرمندان،تابلو طبیعت،تابلو ورزشکاران و با کیفیت و قیمت مناسب و همچنین ارسال آن در کمترین زمان ممکن،خاطره یک خرید اینترنتی هنری لذت بخش را برای هموطنان عزیز خلق نماید.

fujifilm123

نام تجاری ما :تابلومکث

وبسایت رسمی ما: www.tablomax.com

شعارما: گاهی یه مکث؛میتونه حالتو بهتر کنه…

مأموریت ما تولید تابلوهای هنری و دکوراتیو در ایران با تکنولوژی های روز دنیا  و فروش اینترنتی آن با مناسبترین قیمت و تحویل سریع  به دست مصرف کننده است؛ به نحوی که تمامی حقوق مشتریان ،کارکنان و سهام داران ما رعایت شود.

چشم انداز ما: تبدیل شدن به بزرگترین و خوشنام ترین عرضه کننده اینترنتی تابلوهای هنری و دکوراتیو در ایران تا سال1399.

مطمئناً هر فعالیتی به دور از کمبود و اشکال نیست،تابلوهای تولیدی این مجموعه نیز مستثنی نیست ،خوشحال می شویم نظرات،انتقادات و ایده های خود را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی مجموعه خود را روز به روز بهبود ببخشیم.

گروه هنری تابلومکث