درباره ما

“با سه کلیک،تابلوی مورد علاقه خود را دریافت کنید”

[banner align=”center” valign=”middle” image_opacity=”1″ image_opacity_on_hover=”1″ img=”41″ img_size=”700×200″][/banner]

هنر،مجموعه‌ای از آثار یا فرآیندهای ساخت انسان است که در جهت اثرگذاری بر عواطف، احساسات و هوش انسانی و یا به‌منظور انتقال یک معنا یا مفهوم خلق می‌شوند. همچنین می‌توان گفت هنر توان و مهارت خلق زیبایی است.از مهم‌ترین رشته‌های هنری می‌توان به هنرهای تجسمی (نقاشی، طراحی، تندیس‌گری، عکاسی و چاپ)، هنرهای نمایشی (تئاتر و رقص)، موسیقی، ادبیات (شعر، داستان)، سینما و معماری اشاره کرد. هنر، با آفرینندگی و خلاقیت ارتباط مستقیم دارد.

واژهٔ هنر در زبان سانسکریت، ترکیبی از دو کلمهٔ «سو» به‌معنی نیک و «نر» یا «نره» به‌معنای زن و مرد است. در زبان اوستایی «س» به «ه» تبدیل شده و واژهٔ «هونر» ایجاد گشته‌است که در زبان پهلوی یا فارسی میانه به شکل امروزی (هنر) درآمده‌است که به‌معنای انسان کامل و فرزانه است.[نیازمند منبع]

دانشنامهٔ بریتانیکا هنر را به‌عنوان «استفاده از توانایی و تخیل در خلق آثار زیبا، محیطی و یا تجاربی که می‌توان با دیگران تقسیم شود» تعریف می‌کند.

در ادبیات ایران در دورهٔ اسلامی این معنا دوباره دگرگون شد و هنر به معنای کمال، فضیلت، هوشیاری، فضل، تقوی، دانش و کیاست و… به کار رفت، که دارای بار معنایی عام بود:

  • به دشمن نمایم هنر هرچه هست * ز مردی و پیروزی و زور دست
  • چون غرض آمد هنر پوشیده شد * صد حجاب از دل به سوی دیده شد

نقاشی، نگارگری یا رسم، فرآیندی است که طی آن رنگ بر روی یک سطح مانند کاغذ یا بوم ایجاد نقش می‌کند و اثری خلق می‌شود. فردی که این فرایند توسط او انجام می‌گیرد نقاش نام دارد، به‌خصوص زمانی که نقاشی حرفه شخص باشد.

نقاشی یکی از رشته‌های اصلی هنرهای تجسمی است و قدمت آن شش برابر زبان نوشتاری می‌باشد. برخی از پژوهشگران معتقدند اولین نقاشی‌های یافت‌شده در غارها حاکی از آن است که انسان‌های اولیه با کشیدن نقش حیوانات و شکارشان به نوعی خود را آماده نبرد با آن‌ها می‌کرده‌اند.

عکاسی،در لغت به معنای روش عکاسی و عکسبرداری است و همچنین به عمل و شغل عکاس نیز گفته می‌شود. این هنر در اکثر زبان‌های جهان فتوگرافی خوانده می‌شود که ترکیبی از دو کلمهٔ یونانی فتو به معنی نور و گرافی به معنی ثبت یا نگارش است.بنابراین، فتوگرافی به معنای نقش کردن با نور است.

طراحی گرافیک یا گرافیک دیزاین (به انگلیسی: Graphic design) فرآیند ارتباطات بصری، و حل مسئله از طریق استفاده از تایپ، فضا، تصویر و رنگ است. رشته طراحی گرافیک زیرمجموعه ارتباطات بصری و طراحی ارتباطات در نظر گرفته شده‌است، اما گاهی اوقات اصطلاح “طراحی گرافیک” می‌تواند به خاطر اشتراکات فنی پیچیده، به جای طراحی ارتباطات و ارتباط بصری استفاده شود. طراحان گرافیک از روش‌های مختلف در ایجاد و ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر به منظور خلق یک نمایش تصویری از ایده‌ها و پیام استفاده می‌کنند. طراح گرافیک ممکن است ترکیبی از تایپوگرافی، هنرهای بصری و تکنیک‌های صفحه‌آرایی را برای تولید یک نتیجه نهایی استفاده کند. طراحی گرافیک، اغلب به هر دو فرآیند (طراحی) که توسط آن ارتباط ایجاد شده‌است و محصولات (طرح) که تولید می‌شوند اشاره می‌کند.

(منبع:ویکی پدیا)

هنر از دیرباز با انسان عجین بوده و امروزه استفاده از شاخه های متنوع هنر در زندگی راه گشایی برای مقابله با زندگی ماشینی و مشکلات روحی ناشی از آن است،بر این باوریم که محیط زندگی انسانها بدون استفاده از نمادهای هنر بسیار خشک وفاقد روح خواهد بود؛همواره انسانها برای تلطیف روح خود در میان دغدغه های زندگی امروزه نیاز به دیدن یا درک هنری مانند موسیقی،نقاشی،هنرهای تجسمی و غیره خواهند داشت،تماشای یک تابلو نقاشی موثر از یک هنرمند سرشناس حتی در زمانی کوتاه تأثیر مثبت عمیقی در حالات هر انسانی خواهدداشت،مطمئناً با کمی تأمل در محیط زندگی خود به وجود خلاًهای هنری درآن پی خواهیم برد.

امروزه گسترش تکنولوژی های مبتنی بر وب و همچنین آشنایی روزافزون کاربران اینترنت با روشهای خرید اینترنتی تأثیر بسزایی در نحوه دادوستد کالاها داشته است؛کسب و کارهای سنتی با توجه به ماهیت محدود فیزیکی و کانالهای فروش وابسته به مکان و زمان ناچار به تجدید نظر در روشهای کنونی خود خواهند بود.

گروه هنری تابلومکث با بیش از یک دهه تجربه در صنعت چاپ و گرافیک و با توجه به محدودیت های کنونی تولید وعرضه سنتی انواع تابلو نقاشی،تابلو هنری،تابلو دکوراتیو،تابلو لوکس،تابلو عکس وغیره و صرف زمان طولانی جهت دسترسی به این نوع کالا در فروشگاهها،محدودیت دسترسی به تابلو نقاشی در شهرستانها وهمچنین قیمتهای بالای تابلو نقاشی( با توجه به روشهای تولید و فروش سنتی) و همچنین محدودیت تنوع در بازار فعلی تصمیم به تولید و عرضه تابلو نقاشی بصورت اینترنتی گرفته است.

متأسفانه در حال حاضر به غیر از چند تابلو نقاشی انگشت شمار از تعداد معدودی هنرمند در فروشگاهها دیده نمی شود  در صورتی که طرح ها و اثرهای بسیار زیبا متنوعی وجود دارند که کمبود وجود تابلو نقاشی آنها در محیط زندگی افراد علاقه مند به هنر به وضوح دیده می شود.تابلو مکث محلی برای مکث و تأمل افراد علاقه مند به هنر و تابلو نقاشی است.

گروه هنری تابلو مکث امیدوار است بتواند با ارائه انواع تابلو نقاشی، تابلو هنری،تابلو دکوری،تابلو لوکس،تابلو عکس،تابلو هنرمندان،تابلو طبیعت،تابلو ورزشکاران و با کیفیت و قیمت مناسب و همچنین ارسال آن در کمترین زمان ممکن،خاطره یک خرید اینترنتی هنری لذت بخش را برای هموطنان عزیز خلق نماید.

نام تجاری ما :تابلومکث

وبسایت رسمی ما: www.tablomax.com

شعارما: گاهی یه مکث؛میتونه حالتو بهتر کنه…

مأموریت ما:تولید تابلوهای هنری و دکوراتیو در ایران با تکنولوژی های روز دنیا  و فروش اینترنتی آن با مناسبترین قیمت و تحویل سریع  به دست مصرف کننده است؛ به نحوی که تمامی حقوق مشتریان ،کارکنان و سهام داران ما رعایت شود.

چشم انداز ما: تبدیل شدن به بزرگترین و خوشنام ترین عرضه کننده اینترنتی تابلوهای هنری و دکوراتیو در ایران تا سال۱۳۹۹٫

مطمئناً هر فعالیتی به دور از کمبود و اشکال نیست،تابلوهای تولیدی این مجموعه نیز مستثنی نیست ،خوشحال می شویم نظرات،انتقادات و ایده های خود را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم کیفیت خدمت رسانی مجموعه خود را روز به روز بهبود ببخشیم.

گروه هنری تابلومکث

مدیر فروش: فردین اشجعی – کارشناس ارشد مدیریت کسب وکار(MBA)

مدیر فنی:علی اشجعی – کارشناس ارتباط تصویری